Kreatív ötletek - praktikák, technikák és ötletek oldala: Fórumok / Van egy ötletem / osztályterem díszités
Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Főmenü
ARCHIVUM
Húsvét
Bárányok
Nyuszik
Húsvéti nyuszik
Húsvéti kosarak
Tyúkanyó
Húsvéti ötletek
Tavaszi ötletek
Kertészkedés
Üvegmatrica

Fórumok
Moderátorok: Látogató, Lornorcera
Szerző Üzenet
Hámori Krisztina
2007 aug 28 k, 08:03
Regisztrált tag #4276
Regisztrált: 2007 aug 28 k, 06:42
Üzenetek: 2
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy akinek van valami kreatív ötlete egy osztályterem feldíszitéséhez azt szívesen megfogadnám a segítségét.
köszönöm
Vissza az elejére
Lornorcera
2007 szept 02 v, 12:33
admin

Regisztrált tag #3
Regisztrált: 2006 ápr 05 sze, 01:35
Üzenetek: 117
Szia!

Sajnos nem derült ki a kérésedből, hogy hány éves gyerekeknek szeretnél osztálytermet díszíteni, és esetleg a segítségükkel, vagy nélkülük.

Minden gyerek készíthetne saját magáról egy "bemutatkozó lapot". Színes kartonpapírra elszórtan lehetne fotókat ragasztani, amiket szalagokkal, matricákkal, termésekkel, stb... lehetne feldobni. Az üres részekre pedig néhány szavas jellemzést írhatnának magukról.

Az ablakok elé lehetne akasztani néhány dekoratív faágat, amelyekre az évszaknak megfelelően terméseket, virágokat, leveleket, üvegmatricából készített figurákat lehetne akasztani.

Ha esetleg van egy szabad falfelület, a gyerekek sajátkezüleg festhetnének rá mesefigurákat, amihez később mesét is "írhatnának".

Nekem ennyi jutott hirtelen eszembe, de hátha másnak is lesz ötlete hozzá.
Vissza az elejére
LJuli
2007 szept 03 h, 10:03
Regisztrált tag #4294
Regisztrált: 2007 aug 29 sze, 07:55
Üzenetek: 6
Hello!

Szerintem az osztalyterm disziteset az alkalom, korosztaly hatarozza meg, ezert konnyebb lenne tanacsot adni, ha tudnank, mire es kinek keszul a terem, de krepppapirral sok erdeeset lehet kesziteni.

Juli

Vissza az elejére
Hámori Krisztina
2007 szept 04 k, 07:30
Regisztrált tag #4276
Regisztrált: 2007 aug 28 k, 06:42
szia!

köszönöm szépen az eddigi ötleteket, tök jók!
ők 6-7 évesek akik nem mentek iskolába, de nem maradtak oviban sem. ez egy fejlesztő osztály!
megfogadom tanácsaidat s kiprobálom ezeket! igaz most eléggé esik az eső:-)))
Kriszta
Vissza az elejére
Nikóca
2007 nov 03 szo, 01:41

Regisztrált tag #5925
Regisztrált: 2007 nov 03 szo, 10:35
Üzenetek: 3
Ez egynagyon jó osztály lehet! Rengetek időtök van kreatívkodni! Vegyetek közösen néhány érdekes könyvet és azokat vesézzétek ki esetleg!

Talata Nikoletta

Vissza az elejére
XnanaX
2010 nov 28 v, 02:14

Regisztrált tag #19640
Regisztrált: 2010 nov 01 h, 08:39
Üzenetek: 1
pl ha használhatjátok a faliújságot rakjatok rá vicceket nakünk pl humorzsák a neve és 1 zsá alkara kivágott papírra vannak láragasztva a viccek (non fárasztóak) és évszakhoz megfelőlen díszítsétek. télen hópelyhek, karácsonyfadíszek, üvegfesték stb. ősszel falevelek szőlő varrva szemenként kör alakra tavaszra most nincs 5letem nyáron meg nem járunk annyit suliba de a nyáriszünettel kapcsolatos dolgokkal is díszítheted.
Vissza az elejére
Réka90
2012 dec 01 szo, 04:31
Regisztrált tag #22785
Regisztrált: 2012 dec 01 szo, 04:15
Sziasztok
Én is a segítségeteket szeretném kérni abban, hogy 13-14 éveseknek az osztálytermét, hogy lehetne feldíszíteni karácsonyra.
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF